Arap Dizileri - Heartbeat Asia

Tayland, Çin, Pakistan, Hint, Türk ve diğer dizilerin oyuncularıyla yapılan röportaj, programlar ve kamera arkası görüntülerinin çevirileri yer alacaktır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Mook Mookda Narinrak, Kem Hussawee Pakrapongpisan, Mark Prin Suparat, Kao Supassara Thanachart, Cenk Torun, Mahassine Merabet, Halil İbrahim Ceyhan
Tür : Röportaj
(IMDb: 9.3)
MY LETHAL MAN KONUSU: Shane Manning, beklenmedik bir kaçırma vakası nedeniyle Zhuang Xin Yan'ı keşfeder. Zhang Xin Yuan öldükten sonra, güçlü ve gizemli Yan Xing Cheng, Shen'i nişanlısı olarak "ikinci hayatına" başlamaya zorlar. Birlikte zorlukların üstesinden geldikçe, aralarında beklenmedik hisler oluşmaya başlar. Aşk ve sırların etrafında oluşan girdapda bu ikiliyi neler beklemektedir. Aşk her şeyin üstesinden gelebilecek mi, yoksa sırlar en derin duyguları öldürecek mi?
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Li Mo Zhi, Fan Zhi Xin, Li Yi Zhen, Chang Zhe Kuan, Li Xin Ran, Wang Xu Dong, Qiu Ding Jie,
Tür : Dram, Romantik, Gizem,
Korkunç mali koşullarla karşı karşıya kalan Jade, en varlıklı nakliye kralının oğlu Eros kişisel sekreter olarak Jade'yi işe alıyor. Ancak şirketi hak edip uygun bir varis olabilmesi için babası onun evlenmesini istiyor. Bu çaresizlikle sahte bir nişanlı olması için Jade'ye bunu teklif ediyor! Eros garip bir şekilde Jade'yi tanıdığını düşünüyor, ama hatırlayamıyor. Jade ve Eros daha önce nerede karşılaştı?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Marco Gumabao Tess Pang Ebi Shankara Joshua Tan Caitanya Tan Bridget Fernandez Jason Godfrey Nikki Muller Michael Thomas McGovern,
Tür : Romantik, Komedi,
(IMDb: 9.1)
Konusu: ’Gagh' Peştuca bir kelimedir, yasadışı olmasına rağmen bir kızın evine ateş edilerek evliliğe zorlandığı bir Qabayali Pathan geleneğidir/ töresi. (Pathan, Etnik bir grup yani bizdeki gibi Karadenizli Doğulu vs.) Sang E Mah, Gagh kavramı etrafında döner ve bu gelenekle mücadele etmek için yasanın yürürlüğe girmesi konu ediliyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Atıf Aslam, Kubra Khan, Hania Amir,
Tür : Romantik, Dram, Aile, Pakistan Dizileri,
(IMDb: 9,6)
Mustajab (Bobby) Ahmed zengin ve şımarık bir delikanlıdır. Hayatın içinde kaybolmuş durumdadır ve bir şeyleri kaybetmekten hiç hoşlanmaz. Hep o kazanacak hep o üstün olacak. Bir yandan da hayatın amacını bulmaya çalışır. Dua'ya karşı olan yenilgisini hazmedemez ve intikam almaya çalışır. Böylece Dua'ya daha da yakınlaşır. Bir aşk hikayesini bu kez farklı bir perspektiften göreceğiz. Bu dizi iki sevgilinin arasındaki çözülmemiş farklılıkların etrafında dönüyor. Çeviri : Zelishce
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Feroze Khan, Sana Javed,
Tür : Romantik, Dram, Pakistan Dizileri,
(IMDb: 9.0)
Khim, babasının ona yüklediği sorumluluklardan ve zengin hayatından sıkılıp kısa bir süre soluklanmak için gizlice en yakın arkadaşı ile evleri değiş tokuş eder. Kla ise zor dönemler atlatmış, yardımsever, sevgilisine aşık bir adamdır. Kla bir gün sevgilisinin onu aldattığını öğrenir ve hesap sormak için sevgilisinin düğününü basar. Daha önce de tesadüfler sonucu karşılaşan Kla ve Khim o gün de tesadüfen bir araya gelir ve yatarlar. Kısa sürede birbirine aşık olan ikilinin önlerinde çok büyük engeller vardır. Çünkü Khim'in babası Kla'yı bitirmeye kararlıdır. Aşkları tüm bu engellerin üstünden gelebilecek midir?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yaya Urassaya Sperbund, Mario Maurer
Tür : Romantik, Drama, Melodrama
(IMDb: 9)
Doğum günü, herkesin beklediği yılın en güzel günüdür ama birinin hatırlamak istemediği anıları gömdüğü gün ve kaçınılmaz bir acı olabilir çünkü bu gün sonsuza kadar bizimle kalacaktır. Meen, kendisi için fazla iyi olan Kuea ile hayatını yaşanabilir kılan Chad arasında hangisini seçecek? UYARI: Dizi +18 içeriğe sahiptir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Sammy Cowell, Push Puttichai Kasetsin, Porche Saran Sirilak
Tür : Romantik
(IMDb: 9.0)
Sürpriz hamileliğini öğrendikten sonra Paeng, bazı sebeplerle incinmiş bir kalple her şeyi geride bırakmaya karar verir. Atiruj hayatını acımasızca ve soğuk bir kalple yaşamaya devam eder. Paeng’in ailesinin parasını alıp kürtaj yaptırdığına inanıyordur ve bu yüzden kaçan eski sevgilisini hor görmektedir. Beş yıl böyle geçer. Bir gün Atiruj, küçük bir kızla tanışır. Bu kız Atiruj'u şoka sokar çünkü kendi kızıdır. Paeng’in ona yalan söylemesine ve çocuğunu bu kadar uzun süre ondan kaçırmasına tahammül edemez, bu yüzden çocuğunu geri almak ve onu çok uzun zamandır inciten sevgilisine zarar vermek için elinden geleni yapacaktır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Donut Phattharapon Dejpongwaranon, Meimei Thanyawee Chunhasawasdikul
Tür : Romantik, Komedi
(IMDb: 9.0)
Hikaye, Agha Jan ve iki oğlu Behroze ile Suhaib etrafında dönüyor.Behroze babasının baskısıyla küçükken Arjumanla nişanlanmıştır.Ama ilerki yaşlarında orta sınıf bir aileden olan Ruhi’ye aşık olmuştur.Behroze,Ruhi’den başkasıyla evlenmeyeceğini söyleyip evi terk eder.Bu durumda Arjumandle de Behroz’un kardeşi Suhaib evlenmek zorunda kalır.Behroze Ruhi ile aşk ve romantizm dolu huzur içinde bir hayat yaşamaya başlar. Aradan yıllar geçer ve Ruhi ve Behroze çiftinin Farah adında bir kızları olurken, Arjumand ve Suhaib çiftininde Wali isminde oğulları dünyaya gelir.İki kuzen yıllar sonra yeni bir değişimin öncüsü olurlar.Çünkü aileleri kuzenleri birbirleriyle evlendirme niyetindedir…Büyükbaba Agha Jan,oğlunun geçmişteki baş kaldırısını unutup bütün olanları sineye çekebilecek midir?Farah ve Wali ailelerinin geçmişte yaptıklarının bedelini mi ödeyecektir? 3 kuşak boyu süren gelen çatışmada Farah ve Wali aşkı sorunların üstesinden gelebilecek mi?
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Osman Khalid Butt, Maya Ali, Mikaal Zulfiqar, Ali Rehman Khan, Sanam Saeed, Hareem Farooq,
Tür : Romantik, Aile, Dram,
(IMDb: 8.9)
To Love Konu: Eski bir Polis Memuru Yan Jin, yakın arkadaşının ölümüne neden olan bir uyuşturucu kaçakçılığı davasını araştırmaya karar verir. Örgütün içine sızabilmek için mesleğini bırakır. İş hayatına atılır. Bir restoran işletmeye başlar. Aynı sırada babasının lojistik şirketine de yardım etmektedir. Gizli bir polis olarak örgüte sızar. Aradığı uyuşturucu satıcısının bir kafede çalıştığını öğrenir. Fakat kafe sahibi Ji Xiao Ou’nun yaşanan hiçbir şeyden haberi yoktur. Bu sayede şans eseri Ji Xiao Ou’yu ile tanışır, aşık olur. Bu durum Ji Xiao Ou’ya karşı tek taraflı aşk yaşayan uyuşturucu satıcısı Zhan Yu’nun kıskanmasına neden olur. Ancak  Zhan Yu’nün ani bir şekilde öldürülmesiyle Yan Jin birincil şüpheli olur. Ji Xiao Ou’nun yardımıyla Yan Jin adını temize çıkarmak ve yakın arkadaşının cinayetini araştırmak için yola çıkar. Çeviri – Düzenleme: @seolayaa Daha fazla Türkçe alt yazılı dizi ve diziler hakkında güncel duyurular için: Instagram: @iamseolayaa
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kenny Lin, Gai Cass,
Tür : Polisiye, Askeri, Aksiyon, Macera, Gerilim, Cinayet, Aşk, Romantik,
Filtrele 127 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori
Reklamı Kapat