Diğer Asya Dizileri

(IMDb: 9.1)
Konusu: ’Gagh' Peştuca bir kelimedir, yasadışı olmasına rağmen bir kızın evine ateş edilerek evliliğe zorlandığı bir Qabayali Pathan geleneğidir/ töresi. (Pathan, Etnik bir grup yani bizdeki gibi Karadenizli Doğulu vs.) Sang E Mah, Gagh kavramı etrafında döner ve bu gelenekle mücadele etmek için yasanın yürürlüğe girmesi konu ediliyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Atıf Aslam, Kubra Khan, Hania Amir,
Tür : Romantik, Dram, Aile, Pakistan Dizileri,
(IMDb: 9,6)
Mustajab (Bobby) Ahmed zengin ve şımarık bir delikanlıdır. Hayatın içinde kaybolmuş durumdadır ve bir şeyleri kaybetmekten hiç hoşlanmaz. Hep o kazanacak hep o üstün olacak. Bir yandan da hayatın amacını bulmaya çalışır. Dua'ya karşı olan yenilgisini hazmedemez ve intikam almaya çalışır. Böylece Dua'ya daha da yakınlaşır. Bir aşk hikayesini bu kez farklı bir perspektiften göreceğiz. Bu dizi iki sevgilinin arasındaki çözülmemiş farklılıkların etrafında dönüyor. Çeviri : Zelishce
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Feroze Khan, Sana Javed,
Tür : Romantik, Dram, Pakistan Dizileri,
(IMDb: 9)
Doğum günü, herkesin beklediği yılın en güzel günüdür ama birinin hatırlamak istemediği anıları gömdüğü gün ve kaçınılmaz bir acı olabilir çünkü bu gün sonsuza kadar bizimle kalacaktır. Meen, kendisi için fazla iyi olan Kuea ile hayatını yaşanabilir kılan Chad arasında hangisini seçecek? UYARI: Dizi +18 içeriğe sahiptir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Sammy Cowell, Push Puttichai Kasetsin, Porche Saran Sirilak
Tür : Romantik
(IMDb: 9.0)
Khim, babasının ona yüklediği sorumluluklardan ve zengin hayatından sıkılıp kısa bir süre soluklanmak için gizlice en yakın arkadaşı ile evleri değiş tokuş eder. Kla ise zor dönemler atlatmış, yardımsever, sevgilisine aşık bir adamdır. Kla bir gün sevgilisinin onu aldattığını öğrenir ve hesap sormak için sevgilisinin düğününü basar. Daha önce de tesadüfler sonucu karşılaşan Kla ve Khim o gün de tesadüfen bir araya gelir ve yatarlar. Kısa sürede birbirine aşık olan ikilinin önlerinde çok büyük engeller vardır. Çünkü Khim'in babası Kla'yı bitirmeye kararlıdır. Aşkları tüm bu engellerin üstünden gelebilecek midir?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yaya Urassaya Sperbund, Mario Maurer
Tür : Romantik, Drama, Melodrama
(IMDb: 8.9)
To Love Konu: Eski bir Polis Memuru Yan Jin, yakın arkadaşının ölümüne neden olan bir uyuşturucu kaçakçılığı davasını araştırmaya karar verir. Örgütün içine sızabilmek için mesleğini bırakır. İş hayatına atılır. Bir restoran işletmeye başlar. Aynı sırada babasının lojistik şirketine de yardım etmektedir. Gizli bir polis olarak örgüte sızar. Aradığı uyuşturucu satıcısının bir kafede çalıştığını öğrenir. Fakat kafe sahibi Ji Xiao Ou’nun yaşanan hiçbir şeyden haberi yoktur. Bu sayede şans eseri Ji Xiao Ou’yu ile tanışır, aşık olur. Bu durum Ji Xiao Ou’ya karşı tek taraflı aşk yaşayan uyuşturucu satıcısı Zhan Yu’nun kıskanmasına neden olur. Ancak  Zhan Yu’nün ani bir şekilde öldürülmesiyle Yan Jin birincil şüpheli olur. Ji Xiao Ou’nun yardımıyla Yan Jin adını temize çıkarmak ve yakın arkadaşının cinayetini araştırmak için yola çıkar. Çeviri – Düzenleme: @seolayaa Daha fazla Türkçe alt yazılı dizi ve diziler hakkında güncel duyurular için: Instagram: @iamseolayaa
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kenny Lin, Gai Cass,
Tür : Polisiye, Askeri, Aksiyon, Macera, Gerilim, Cinayet, Aşk, Romantik,
(IMDb: 8.8)
Konusu:1999'da yaşanan Kargil Savaşı esnasında inanılmaz bir başarı gösteren Yüzbaşı Vikram Batra'nın hayat hikayesidir. Batra savaşın kazanılmasında büyük bir rol oynamış, PVC Askeri ödülüne layık görülmüştür. Türü: Dram - Aksiyon - Savaş Çeviri : Artvinli (@Arttranslateasia)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Sidharth Malhotra, Kiara Advani, Shiv Panditt,
Tür : Asker, Aksiyon
(IMDb: 8.6)
Mu Wan Qing annesinin küllerini Japonya'dan Çin'e getirmek için yola çıkar. Fakat yolculuk sırasında yanlış bir odaya girip bir cinayete tanık olur. General Tan Xuan Lin tarafından rehin alınır. Fakat ileride kendisini rehin alan adamla müttefik olacağından ve kalbini ona kaptıracağından tamamen habersizdir. Çeviri - Düzenleme: @seolayaa Daha fazla Türkçe alt yazılı dizi ve diziler hakkında güncel duyurular için: Instagram: @iamseolayaa
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Chen Xing Xu, Zhang Jing Yi, Evan Lin
Tür : Romantik, Askeri, Komedi
(IMDb: 8.5)
Altıncı Bölüm'ün yetenekli bir kadın polis memuru olan Yuan Jinxia, ​​İşlemeli Üniforma Muhafızlarının bir üyesi olan Lu Yi'yi tanır ve kayıp devlet fonlarını bulmak için onunla birlikte çalışmaya başlar. Zaman geçtikçe ikisi birbirlerine aşık olurlar, ancak ailelerinin geçmişi aralarında büyük bir boşluk oluşturur. Sonunda zorlukların üstesinden gelir ve birlikte olurlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ren Jia Lun, Tan Song Yun, Han Dong, Ye Qing
Tür : Gizem, Romantik, Tarihi
(IMDb: 8.5)
Mi Chong tüm aile bireylerini art arda kaybetmiş sosyal anksiyetesi olan genç bir adamdır. En son babasını da kaybedince hayatına son vermeye karar verir ama bunu bir türlü başaramaz. Zhi Liao ise hayatta kalmak için insanları dolandıran genç bir kızdır. Ölmeyi bu kadar çok isteyen bir adam ile hayatta kalmak için çabalayan bir kadının yolu nasıl kesişebilir? İzleyip görelim :)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Leon Leong, Vivienne Tien
Tür : Romantik, Gizem, Macera, Gerilim, Dram, Komedi
(IMDb: 8.5)
Liang Mu Ze hayatını vefat eden arkadaşının oğluna adamış onun dışında kalbini herkese kapatmış bir Özel Kuvvetler askeridir. Xia Chu ise hayatını mesleğine adamış bir askeri doktor.. İkisinin yolları Isaia'da Xia Chu'nun rehin alınmasıyla kesişir. Acaba kapalı kapılar açılacak mıdır? Ne de olsa aşk şafak operasyonu gibidir. Beklenmedik bir anda gelir :) Çeviri – Düzenleme: @seolayaa Daha fazla Türkçe alt yazılı dizi ve diziler hakkında güncel duyurular için: Instagram: @iamseolayaa
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Johnny Huang, Li Qin,
Tür : Askeri, Aksiyon, Komedi, Aşk, Romantik, Macera
Filtrele 76 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori
Reklamı Kapat